KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14596279
nr 1459 6279
Oidentifierad konstnär, insjölandskap med kor. Signerad. Olja på duk, 60x12, yttermått inklusive ram: 78x139 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:22:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)